EmbassyCES Dil Okulları

2

Embassy CES, 30 yıldır Avustralya, Yeni Zelanda, Amerika, İngiltere ve Kanada gibi ana dili İngilizce olan ülkelerde eğitim vermektedir. Eğitim standartları ve kalitesiyle English UK ve AAEIP üyesi olan Embassy Ces uluslararası eğitim standartlarına göre eğitim vermektedir.

Embassy Ces okullarında son derece modern olarak dizayn edilmiş binaları ve sınıfları ile de rahat bir çalışma ortamı sunulmaktadır.Henüz ülkemizde kullanımına başlanmayan ‘ Akıllı Tahta’ teknolojisi, dayanaklı kitap ve materyalleri ve son model bilgisayar teknolojisi ile düzenlenmiş çalışma ortamları sayesinde, öğrenciler daha verimli bir çalışma ortamında eğitim almaktadırlar.

Embassy CES’in Amerika Şubeleri;

Newyork merkez, Boston Downtown ve Boston Merrimack (Merrimack College’in kampusu)California bolgesinde San Diego ve San Francisco’da, Florida bolgesinde Fort Lauderdale’de, kuzeyde ise Seattle Tacoma’da şubeleri bulunmaktadır. Her sehirde hem aile yanı konaklama hem de farklı ve ekonomik yurt konaklama seçenekleri sunmaktadır.

Both comments and pings are currently closed.
StudentBlog theme is brought to you by Quasargaming.com online slot games such as Plenty on twenty, Fruits and sevens and Columbus deluxe.