LAL Dil Okulları

20 yılı aşkın süredir dünyanın çeşitli ülkelerinde dil eğitimi sunan LAL Language Centres 1992 yılından beri Amerika’nın en güzel şehirlerinden biri olan Fort Lauderdale’de café ve restaurantlara, alışveriş merkezlerine ve plajlara 10 dakikalık yürüme mesafesinde yer almaktadır.

13 sınıfın bulunduğu modern okul binasında ücretsiz Wi-Fi, tam donanımlı multimedya salonu ve öğrenciler için dinlenme alanı bulunmaktadır. Ayrıca okulun bahçesinde güzel bir teras ve otelle ortak kullanımlı yüzme havuzu bulunmaktadır.

LAL Language Centres öğrencilerinin dil eğitimlerinden maksimum fayda almalarını sağlamak ve değişik kültürleri tanımalarına yardımcı olabilmek için  dil programları yanında çok çeşitli aktivite programları düzenlemektedir.

KURSLAR

GENEL İNGİLİZCE : Her seviyede ki öğrenciler için uygun olan Genel İngilizce programları haftada 20 ders şeklindedir. Bu programda öğrencilerin  konuşma, yazma, okuma ve dinleme alanlarında ki becerilerinin arttırılması ve gramer yapılarının güçlendirilmesi hedeflenir. Genel İngilizce programına katılan öğrenci isterse ekstra ücretle haftada 4 ders konuşma sınıfına katılabilir.

Program Adı

Ders Sayısı

1-4 hafta

5-7 hafta

Genel İngilizce

20

270$

250$

Genel İngilizce Ekstra

20+4

290$

270$

 

YOĞUN İNGİLİZCE : Bu programda her seviyede ki öğrencilerin 4 temel alan olan konuşma, yazma, okuma ve dinleme becerileri arttırılırken kısa sürede özellikle konuşma ve dinleme alanlarında daha fazla gelişme göstermeleri hedeflenir. Haftada 30 ders olarak sunulan programda öğlene kadar haftada 20 ders Genel İngilizce , öğleden sonra haftada 10 ders olmak üzere dinleme ve konuşma dersleri verilir.

Program Adı

Ders Sayısı

1-4 hafta

5-7 hafta

Yoğun İngilizce

30

350$

330$

 

UZUN DÖNEM AKADEMİK PROGRAMLAR : Bu kurslar gündelik İngilizce’ye gramer ve konuşma olarak hakim olmak isteyen öğrenciler için oluşturulmuş uzun dönemli programlardır. Genel ve Yoğun İngilizce olarak tercih edilebilir. Programın süresine  ve öğrencilerin seviyesine bağlı olarak ilk seviyeden itibaren İngilizce bilgisini anadil seviyesine kadar çıkartmak mümkündür. Uzun dönem akademik programa katılan öğrencilere ücretsiz Üniversite yerleştirme hizmeti, haftalık gelişim testleri ve sınav hazırlık programlarına geçiş imkanları sunulmaktadır.

Program Adı

Ders Sayısı

8-20 hafta

21 + hafta

Genel İngilizce*

20

240$

230$

Genel İngilizce Ekstra

20+4

260$

250$

Yoğun İngilizce

30

320$

310$